Vrácení zboží

NEVYHOVUJE VÁM ZBOŽÍ, KTERÉ JSTE SI U NÁS OBJEDNALI ?

Špatná velikost nebo barva? Nic se neděje, můžete nám jej do 14 dnů poslat zpět a my Vám bez zbytečných výmluv vrátíme všechny peníze.

Při vrácení zboží se prosím řiďte následujícími kroky:

Nejdéle do 14 dnů od převzetí zboží nám dejte vědět, že chcete odstoupit od smlouvy. Doporučujeme Vám k tomu využít příslušný formulář, který naleznete zde: Odstoupení od smlouvy. Vyplněný formulář nám prosím odešlete e-mailem na info@katie-fashion.cz  a následně jej také vytištěný přibalte ke zboží. Zboží doručte zpět k nám na adresu Kateřina Mejstříková, Vratislavská 385/9, Praha 181 00, a to nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Zboží je nutno doručit na vlastní náklady. Neposílejte ho s dobírkou - v tomto případě zásilku nepřevezmeme.

Zboží, které budete vracet, Vám doporučujeme vracet v původním neporušeném obalu, pokud takový obal má. Zboží je nutno vrátit s neodstřiženou či jinak neznehodnocenou visačkou, pokud ji má. Zboží by nemělo nést známky použití, mělo by být nepoškozené, kompletní a s kopií dokladu o koupi. Zboží doporučujeme na přepravu pojistit. 

Peníze na Váš bankovní účet nebo voucher za zboží vám vrátíme, a to do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Nejsme povinni vám vrátit všechny vynaložené prostředky dříve, než nám předáte zboží. Byla-li snížena hodnota zboží, jsme oprávněni naúčtovat vám poplatky spojené s uvedením zboží do originálního stavu. O tyto poplatky bude ponížena částka, kterou vám vyplatíme. Pokud byl ke zboží poskytnut dárek, darovací smlouva se tímto ruší a jste povinni jej vrátit spolu se zbožím.

V případě nejasností se na nás můžete obratit na info@katie-fashion.cz 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.